Oppussingen av kjøkkenet med blå linoljemaling satte tålmodigheten på prøve.
Les historien i min faste spalte i interiør- og livsstilsmagasinet Lev Landlig. Ny utgave kommer i postkassa til abonnentene denne uka og er i løssalg fra neste uke.
Her på Grenseliv får du se alle bildene det ikke ble plass til i magasinet. Oppussingsresultatet ble vel ikke så aller verst?
All ære til deg! Kjøkkenet har virkelig blitt helt nydelig 🙂
Synes jeg også!
At stolene er grønne – er det en tilfeldighet eller planlagt?
Tusen takk. Det er ikke jeg som har malt stolene grønne. Jeg har lyst på en annen farge…
Hva med en mye dypere blå?
Kanskje det. Eller brune, for å stå i stil med slagbordet.
Usedvanlig koselig, det kjøkkenet ditt, Lars Johan! Kjøkkenet betegnes jo gjerne som husets hjerte – ser ut som om dette kan leve opp til det 🙂
Synes ikke det gjør noe om stolene er grønne. Et rom blir fort kjedelig om alt går i samm fargeskala. Om du skal male de synes jeg du skulle ta en farge som bryter med alt annet 🙂
For en drøm av et kjøkken (men jeg var heller ikke begeistret for grønnfargen på stolene. Tror nok hvitt, blått eller trefarge hadde gjort seg best)!
Tror nok jeg ender på brunt.